Svatba na první pohled - Kadri rozplakal Andreu. TV Nova

Slzy a neshody ve Svatbách: Fešák Kadri rozplakal svou nevěstu

V reality show Svatba na první pohled mezi páry přituhuje. Hodně napjatá je situace i mezi poštovním doručovatelem Kadrim a obchodní zástupkyní Andreou. Jádrem jejich sporu je vztah na dálku. Kadri totiž pracuje ve Švýcarsku a Andrea dala hned na začátku jasně najevo, že by se za ním do zahraničí nikdy neodstěhovala, protože nechce opustit svou práci, rodinu a přátele.

Kvůli Kadriho nemoci a jeho zaměstnání ve Švýcarsku se neplánovaně neuvidí tři týdny. Když konečně dojde k dalšímu setkání, nabere to u nich naprosto nečekaný směr kvůli zásahu Kadriho kamaráda a bratra. Ti se do Andrey naváží právě kvůli její neochotě cokoliv změnit a experimentovat. A to ať už se jedná o zkoušení nových věcí jako třeba potápění, nebo o dojíždění do zahraničí.

Všechno, co jste chtěli vědět o fešákovi ze Svatby na první pohled: Kadri prozradil, proč mu nevycházely vztahy

„Pro mě je už dost zásadní experiment, že jsem si vůbec připustila vztah na dálku,“ řekla Andrea. Kadri by ale očekával více odvahy, obzvlášť pokud jde o vztah. „Máš to hozený tak, že to prostě nechceš. Některým věcem, které jsi nezkusila, nebo se jich bojíš, není špatné dát prostor k tomu, aby se uskutečnily,“ snažil se jí vysvětlit Kadri.

Tady to expertům ze Svatby asi nevyjde: Sex s ní mít nebudu, nepřitahuje mě, má jasno čtyřicátník Roman

Andrea se v tu chvíli cítila strašně osamoceně a nepochopeně, a tak se rozplakala. Přece jen by možná ocenila, kdyby na pikniku s Kadriho kamarádem a bratrem měla jako podporu aspoň nějakou kamarádku. Takto její setkání s Kadrim bylo plné rozpaků a slz. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků