Radek Kašpárek v kuchyni vyžaduje preciznost. TV Nova

Ještě jednou a končíte! Radek Kašpárek seřval soutěžícího ve své michelinské kuchyni

V kulinární show MasterChef v posledních třech odvysílaných dílech chyběl jeden z porotců Radek Kašpárek, kterého zastoupil Zdeněk Pohlreich (65). Důvodem byla operace, kterou musel michelinský šéfkuchař podstoupit. Do pořadu se vrátil plný energie.

V následujícím dílu si Kašpárek posledních šest soutěžících pozval do své michelinské kuchyně, kde je zvyklý na pořádek, disciplínu a špičkové výkony. A přísně dozoroval i soutěžící, ze kterých chtěl dostat to nejlepší.

Vítěz MasterChefa Roman Staša se stal otcem. Totožnost životní partnerky tají

Nejvíc si věřil Paolo, ale byl to právě on, kdo to schytal nejvíc. „Já jsem prostě dostával za uši a vůbec to nebylo příjemné,“ popsal svou jízdu v profi kuchyni. „Nejsložitější na tom je pracovat pod Radkem v tom stresu. J*be vás za každou věc a pak se to všecko hroutí,“ komentoval svou zkušenost.

Kašpárek výzvu pojal tak, že pokud soutěžící neuvaří a neodprezentuje svůj chod dle michelinských standardů, tak ho nepustí na stůl. Váženými hosty restaurace se stali Jan Punčochář s manželkou, Přemek Forejt se sestrou Gabrielou a manželka samotného Radka. Proto trval na preciznosti a špičkovém provedení.

Jak to v kuchyni probíhalo, se podívejte na ukázce. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků