Park Hae-soo, HoYeon Jung a Lee Jeong-jae na promítání v Hollywoodu

Park Hae-soo, HoYeon Jung a Lee Jeong-jae na promítání v Hollywoodu Profimedia.cz

Finální trojka ze Hry na oliheň se blýskla v Hollywoodu: Takhle to sekne hvězdám seriálové senzace v civilu

Docela jim to sluší, když nejsou zakrvácení a upocení, jak je diváci znají ze Hry na oliheň. Hvězdy seriálové senzace, která trhá rekordy, už dobyly i Hollywood a společně se blýskly na speciálním promítání Netflixu.

HoYeon Jung, Lee Jeong-jae a Park Hae-soo tvoří trojici, která se ve smrtící hře probojovala do finále. A na rozdíl od svých postav spolu mají herci velmi dobrý vztah.

V seriálové senzaci Hra na oliheň se topila v dluzích: V reálu vydělává tahle kráska miliony a značky se o ni perou

Ikonickou zelenou teplákovku vyměnili za obleky a večerní šaty a rozdávali úsměvy na všechny strany.

Největší pozornosti se momentálně těší sedmadvacetiletá HoYeon, která je momentálně nejžádanější modelkou současnosti a módní značky se o ni přetahují. Hra na oliheň byla jejím hereckým debutem.

Modelingu se v minulosti věnoval i Lee Jeong-jae (48). V Jižní Koreji pak proslul rolemi záporáků, což si vzhledem k jeho postavě ťunti Seonga Gi‑Huna v netflixové show dovede představit jen málokdo.

V seniorském věku se mu změnil život: Být slavný je opravdu náročné, hodnotí nejstarší hvězda (77) senzace Hra na oliheň

I Park Hae-soo (39) je korejským televizním divákům dávno dobře známý. Zajímavostí je, že se mu v den, kdy byla uvedena Hra na oliheň, narodil syn. A to doslova 10 minut předtím. S kolegy mu tak přezdívá Baby Squid. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků