Silvia Kucherenko

Silvia Kucherenko Foto: archiv S. Kucherenko

Sama by se na starší fotce nepoznala! Slovenská sexbomba vyměnila nevkusně upravené rty za přirozenost

Slovenská sexbomba Silvia Kucherenko (39) překvapuje své fanoušky svou postupnou proměnou vzhledu. Už ji nezdobí nepřirozeně velké rty a výrazné líčení.

„Jednou za čas přidám porovnávací fotku, aby lidé věděli. Hlavně děvčata, aby věděla, jak ano a jak ne,“ prozradila Super.cz Silvia. Za její proměnou je hlavně změna uvažování.
„Jsem nyní stoprocentně zaměřená na vysokoškolské vzdělání. Na jedné vysoké už studuji druhým rokem a od ledna se chystám udělat si ještě MBA v oboru logistika a management.“

Sluší jí to víc než s kačeřími pysky: Slovenská krasavice Kucherenko promluvila o plastikách i manželovi, který je ve vězení

Jak se krásná blondýnka dívá na své staré snímky s odstupem času? „Všechny ty směšně povrchní věci jdou najednou mimo mě. Obrovské rty, vlasy až na zem, řasy jako pavoučí nohy. Změnil se mi pohled na ženskou krásu a nelíbí se mi nevkusně upravené rty,“ prozradila nám Kucherenko, která dlouhou dobu sama chodila na výplně.

„Ty ženy to nevidí, vzhledem k tomu, že jsem tento stav zažila, tak to moc dobře vím, že je jim to stále málo. Ve výsledku je to vážně komické a vůbec ne hezké,“ dodala Silvia, která se dnes živí i jako moderátorka, která má vlastní pořad Život podle Kucherenko.

Budou mít české barbíny konkurenci? Slovenská sexbomba se vyprsila v Praze a mluví o stěhování!

Slovenská kráska měla pěkné a výrazné rty odmalička, jak se můžete sami přesvědčit v galerii, kde najdete snímky i z jejích školních let. V poslední době se čím dál víc vrací k přirozenosti. Nechala si odstranit vytetované obočí, vyndat výplně ze rtů a prodloužené vlasy zkracuje. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků