Táňa Pauhofová FTV Prima

Táňa Pauhofová se v tichosti vdala: Herečka promluvila o svém o 10 let mladším manželovi

Herečka Táňa Pauhofová (39) si ráda střeží soukromí. O svých partnerech nikdy příliš nemluvila, a tak nebylo velkým překvapením, že se také v naprostém utajení provdala. Jejím manželem se stal o deset let mladší hudebník Jonatán Pastirčák (28).

„Manžel je muzikant, dělá elektronickou hudbu, hudbu k divadelním představením nebo k filmům,“ prozradila něco málo o své lásce v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Jedna z nejobsazovanějších slovenských hereček překvapila i tím, jak si libuje v domácích pracích, na které má ale kvůli divadlu a natáčení čas až v pozdních večerních hodinách. „Po představení přijdu domů kolem jedenácté, jdu vařit nebo vysávat nebo žehlím, peču. Líbí se mi na tom, že je okamžitě vidět výsledek,“ usmívá se.

8 zajímavostí o sexy zrzce z Románu pro muže: Tohle jste o Táně Pauhofové možná nevěděli

Kromě vaření a pečení si zamilovala například i štrikování. Manžel si ji nemůže vynachválit. „Myslím, že mu chutná, aspoň tak vypadá. A není to herec, takže mu věřím,“ směje se krásná zrzka.

Kromě toho přiznala i jednu svou zvláštní zvyklost a fobii. „Nikdy nezvedám telefon. Potřebuju člověka vidět a cítit, abych se s ním mohla pobavit, přes telefon jsem nejistá. Vidím, že mi někdo volá, ale nezvednu to. Pak se osobně velmi omlouvám, ale telefonovat nemůžu. Volám jen ve velmi krizových situacích. Nedovedu vést běžnou debatu po telefonu,“ prozradila Pauhofová. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků