Zdeněk Godla s Terezou Pruckovou

Zdeněk Godla s Terezou Pruckovou Česká televize

Zdeněk Godla naštval svou taneční partnerku Terezu. Zdeněk Chlopčík popsal, co se stalo

Dalším, kdo opustil taneční show StarDance, byl Zdeněk Godla. „Jsou chvilky, kdy vás něco nebaví nebo prostě nemáte den, ale pak jsou zase chvíle, kdy je to krásné a příjemné. Docela mě to mrzí, tedy ne, že bych brečel, to ne. Jsou tady lepší, tak ať vyhraje ten nejlepší,“ řekl herec Super.cz těsně po vyřazení.

Po zveřejnění výsledků porotce Zdeněk Chlopčík (65) uvedl, že soutěž opouští gentleman, který bude v dalších kolech chybět. „Zdeněk Godla byl přínosem celé StarDance, on to oživoval a musím říct, že jak jsem ho poznal v zákulisí, tak je to nesmírně citlivý chlap a gentleman,“ řekl.

Snědý démon odchází zraněný a poražený: V tanečních botách jsem si připadal jako homosexuál, svěřil Godla

Aby svá slova objasnil, přidal po přenose i historku, jak Godla jednou opravdu hodně naštval svou taneční partnerku Terezu Pruckovou, a to pozdním příchodem na trénink. Od tanečnice pak dostal co proto a kál se.

„On se tak zastyděl, že na příští trénink koupil velký pugét a opravdu mi říkal: ‚To je hrozné, já jsem přišel pozdě a hrozně jsem se styděl‘. Tak to jen na dokreslení, aby všichni diváci věděli, proč jsem říkal, že nás opouští gentleman,“ dodal nejobávanější z porotců.

Nemocná Babčáková se po konci ve StarDance obrnila hradbou mlčení. A co řekl její tanečník Martin Prágr?

Kromě Godly, který vypadl na základě hlasování poroty a diváků, soutěž opustila také Simona Babčáková (49) (tančila s Martinem Prágrem). Ta onemocněla, a protože šlo o její druhou absenci, nesmí dle pravidel BBC v soutěži dál pokračovat. Co přesně se stalo, televize ani herečka neupřesnily. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků