Simona Babčáková

Simona Babčáková Michaela Feuereislová

Simona Babčáková ve StarDance dotančila: Herečku schvátila nemoc a nemůže v soutěži pokračovat

Po Tereze Kostkové (46), kterou kvůli onemocnění covidem minulý týden v moderování nahradil Aleš Háma (49), onemocněla i Simona Babčáková (49). Ta přitom ještě den před přenosem sdílela na svém Instagramu video z tréninku. V sobotu ale bylo všechno jinak.

"Ani nevíte, jak ráda vás vidím a jak jsem se na vás těšila," vítala se s diváky na začátku přenosu Tereza Kostková. "Doufala jsem, že to bude návrat bez jediného mráčku, ale zase ne," pokračovala. "Simona Babčáková onemocněla, a tak s Martinem Prágrem podle pravidel nemohou v soutěži pokračovat," doplnil kolegyni Marek Eben.

"Licenční pravidla od BBC nám nedovolují, aby v soutěži pokračovali, jedná se totiž o jejich druhou absenci. S dalším párem se rozloučíme i na konci pořadu, vyřazování musí proběhnout standardně," doplnila moderátory na sociální síti ČT.

Babčáková s Martinem Prágrem netančili ani ve třetím kole, protože jako neočkovaná musela herečka po onemocnění Kostkové do karantény. Sotva se ale vrátila k tréninkům a na Halloween pobavila fanoušky, jak vstává z rakve, schvátila ji nemoc. Jaká? To moderátoři zatím nespecifikovali.

Přestože minulý týden nevystupovali, mohli diváci i tak posílat sympatickému páru hlasy. Bohužel to nebylo nic platné.

O hlasy prosil diváky i zpěvák Mirai Navrátil. I ten musel minulý týden do karantény, a tak byl ochuzen o taneční vystoupení. Po skončení izolace se ale k tréninkům vrátil s vervou sobě vlastní. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků