Caprice Bourret relaxuje na Ibize.

Caprice Bourret relaxuje na Ibize. Profimedia.cz

Oslavila padesátku, ale vypadá pořád jako dvacítka. Bývalá modelka šla směle do bikin

Na Ibize je blaze. Tedy aspoň pro někdejší hvězdu modelingu Caprice Bourrete, která patří k dámám, které snad umí zastavit čas. Co na tom, že před pár dny oslavila padesátku, štíhlá blondýnka je důkazem toho, že věk je jen číslo.

Samotná Caprice ale nemá nic zadarmo. Má ale velkou výhodu. Sportování, zejména běh, ji nesmírně baví. Na španělském ostrově, kde tráví dovolenou, se tak bez obav nechala nafotit v růžových bikinách. Skoro by klidně mohla zapózovat na další titulce nějakého známého magazínu...

Pozor, divoká šelma v akci! Na sexy modelce v bikinách byste blížící se padesátku nepoznali

Na svém kontě má ostatně více než 250 obálek magazínů, které před lety ozdobila. Dnes už se věnuje jinému oboru, který má k modelingu hodně blízko. Navrhuje vlastní řadu spodního prádélka a plavek. A na kom jiném své kousky zkouší než na sobě. Je to zadarmo a výsledek vypadá skvěle.

Caprice se často objevuje také na televizních obrazovkách. Diváci ji mohli vidět v taneční show Dancing On Ice a v nejrůznějších reality show, kam je zvána i díky tomu, že se rozhodně nebojí světel reflektorů. Zároveň ale nemá potřebu vynikat v lacinostech jako jiné méně známé modelky a udržuje si pořád úroveň. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků