Takhle to seklo slavným na akci amfAR Gala.

Takhle to seklo slavným na akci amfAR Gala. Foto: Super.cz/Profimedia

19 oslnivých modelů z noblesní charitativní události: Kdo měl nejhlubší výstřih a kdo nedodržel dress code?

V Hollywoodu proběhl charitativní gala večer každoročně pořádaný amfAR, nadací na výzkum AIDS. A protože šlo o noblesní událost, slavné dámy se opět předvedly v plné kráse.

Řada přítomných dam vynesla róby s výstřihem. Absolutně nepřehlédnutelná byla například modelka Alessandra Ambrosio (40) nebo herečka Jenna Dewan (40). Na hluboký dekolt ale vsadila i matka Paris Hilton Kathy, která se toho ve svých 62 letech rozhodně nebála.

Vyšponované poprsí bylo možné zahlédnout i u zpěvačky Addison Rae, herečky Lany Condor nebo herečky Ashley Benson, bývalé partnerky modelky Cary Delevingne.

10 nejvíc sexy modelů z červeného koberce: Vysokými rozparky a odhalenými dekolty se to jen hemžilo

Na důmyslné průstřihy, díky nimž odhalily dost kůže, vsadily kromě zmiňované Dewan také zpěvačky Malu Trevejo nebo Loren Grey.

Paris Jackson (23) nebo Meg Ryan se rozhodly, že nebudou poutat pozornost výstřihy, i tak byly okouzlující. A překvapivě umírněný, i když k příležitosti ne úplně vhodný model předvedla tentokrát i rebelka Bella Thorne (24).

Jak to slavným dámám na akci slušelo, si prohlédněte v naší galerii, v anketě níže pak můžete hlasovat pro svou favoritku. 

Která ze slavných dam byla podle vás nejkrásnější?

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků