Martin Zounar promluvil o hubnutí. Super.cz

Martin Zounar shodil dvě konfekční velikosti a pokračuje dál: Konečně si na něj vidím, raduje se

Před několika měsíci se Martin Zounar (56) pustil do hubnutí. Proměna, kterou za devět měsíců prošel, je neuvěřitelná. Bobo Švarc z Ordinace v růžové zahradě je sám z životní změny nadšený a jak sám říká, žádná dieta za jeho novou image nestojí.

„Změnil jsem veškeré stravování, nedržel jsem žádnou dietu a bude to za tři měsíce rok. A chystá se takový projekt v rámci toho, jakou cestu jsem ušel, bude o tom příjemná knížka a musím říct, že slovo dieta tam opravdu nepadá,“ svěřil se Super.cz herec, kterého jsme potkali na křtu charitativního kalendáře Pes a celebrita.

„Dal jsem dolů 14 kilo a nabral jsem asi 3 kila svalové hmoty a musím říct, že teď už 4 měsíce stagnuji a mám 105 kilo, ale do března bych se rád dostal na 100, ale hezky se žije,“ řekl nám herec s tím, že už mohl změnit také svůj šatník. „Z tří XL už je jen jedno XL, a hlavně si na něj vidíte,“ zažertoval Martin, který se pro charitativní kalendář Online psí školy fotil se svými dvěma mazlíčky.

Vondráčková a Vojnar se od sebe nemohli odtrhnout: Co zpěvačka řekla o jejich vztahu?

„Já jsem se fotil se dvěma pejsky. Jeden se jmenuje Fík a je to cane corso a váží 55 kilo, ten je mojí ženy. A pak s Limpy, německá doga, a ta má kolem 77 kilo. Byli pozorní, protože jsem přišel s masem, oba čekali, zda si to sousto do pusy dám, nebo nedám, a myslím, že nás to koleno před objektivem sjednotilo,“ dodal herec. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků