Georgina Rodríguez

Georgina Rodríguez Profimedia.cz

Partnerka Cristiana Ronalda dojala snímkem z ultrazvuku: Doprovodily ji všechny fotbalistovy ratolesti

Cristiano Ronaldo (38) s partnerkou Georginou Rodríguez (29) vzbudili rozruch, když minulý týden oznámili, že čekají dvojčata. Modelka nyní potěšila fanoušky fotkou z ultrazvuku, kam ji doprovodila i početná rodinka.

Kromě nadšené Georginy na lehátku jsou na snímku vidět fotbalistovy děti Cristiano mladší (11), dvojčata Eva a Mateo (3) i jejich společná dcera Alana (3).

Do popisku fotky Rodríguez napsala pouze „netrpěliví“ a přidala srdíčka, což zjevně vypovídá o tom, jak se na nové přírůstky do rodiny těší.

Cristiano Ronaldo se stane šestinásobným otcem! S Georginou čekají dvojčata

Ronaldovy starší děti porodily náhradní matky, jejichž totožnosti jsou dodnes utajeny. Eva a Mateo se narodili měsíc předtím, než vyšlo najevo, že je Georgina těhotná. Alana se pak narodila v listopadu 2017. Zhruba rok poté, co se Georgina s Cristianem seznámili v obchodě Gucci, kde modelka pracovala.

O jejich seznámení se Rodríguez nedávno rozpovídala pro italskou Elle. „Poprvé jsme se potkali v obchodě Gucci, kde jsem působila jako prodavačka. O pár dní později jsme se viděli na jiné akci značky. Tam jsme si mohli povídat uvolněně, protože jsem nepracovala. Byla to pro oba láska na první pohled,“ popsala. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků