Marek Eben, Aleš Háma

Marek Eben, Aleš Háma Michaela Feuereislová

Fanoušci nešetří chválou na náhradního moderátora StarDance: Aleš Háma by si prý zasloužil samé devítky

Moderátor Aleš Háma (48) má za sebou svou premiéru na tanečním parketu StarDance. Během třetího přímé přenosu nahradil moderátorku Terezu Kostkovou (45), kterou z uvádění oblíbeného pořadu vyřadil pozitivní covid test.

Po patnácti letech StarDance na obrazovkách České televize diváci prožili večer s jinou moderátorkou dvojicí. Hned po skončení pořadu nešetřili fanoušci chválou na náhradního moderátora a Aleše Hámu za jeho výkon vychválili skoro až do nebes.

„Dnešní díl byl přes všechny komplikace perfektní. A pan Háma byl dokonalý! Vtipný, pohotový, naprosto v obraze, nenucený, elegantní,“ stálo v jednom z mnoha komentářů. „V tomhle dílu by si zasloužil samé devítky i Aleš Háma, klobouk dolů, jak to za tak krátký čas stačil zvládnout a bylo to super, byl úžasný, je vidět, že to je profík a s Markem mě bavili mnohem víc, než s Terezou,“ připsal další fanoušek.

Bez dvou párů a s novými tanečníky: Podívejte se na sobotní sestavu StarDance po covidových změnách

Aleš Háma měl původně trávit tři dny s rodinou ve Španělsku. Nabídku na moderování StarDance však nemohl odmítnout. A nutno říct, že před diváky oblíbeného pořadu obstál. „Aleš Háma je dokonalý profesionál. Milý, chytrý, vtipný. Terezko nemusíte se bát, nezkazil vám to. Klidně by mohl být s vámi ve trojici,“ dodala jedna z divaček. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků