Marika Šoposká a Robin Ondráček

Marika Šoposká a Robin Ondráček Česká televize

Za tři dny se musí naučit to, co za tři měsíce: Marika Šoposká popsala trénink s novým tanečníkem

Velkým změnám musí čelit tanečníci letošního StarDance. Kvůli pozitivnímu covid testu moderátorky Terezy Kostkové (45) si musí některé celebrity zvyknout na nové taneční partnery. Změně tanečníka se nevyhnula ani Marika Šoposká (32).

Herečka nám popsala, jak se se svým novým tanečníkem, se kterým vystoupí v sobotu během třetího večera StarDance, sžívá. „S Michalem trénujeme ve třech dnech to, co jsme s Robinem trénovali dva měsíce, snažíme se spolu sžít. Doufáme, že divákům předáme to nejlepší, aby byli spokojeni,“ svěřila se Super.cz herečka.

Nezvyklá je situace i pro Michala Bureše. Ten si StarDance prošel v roce 2019 a jeho taneční partnerka byla Tonya Graves. „Když mi zavolali z produkce StarDance, myslel jsem, že chtějí, abych vystupoval v tanečním komparzu. Pak jsem se dozvěděl, že zastoupím Robina v tanci s Marikou,“ popsal telefonát, který proběhl před pár dny.

Víme, kdo bude moderovat sobotní StarDance místo Terezy Kostkové

„Prvně jsem si říkal, že se zbláznili, ale pustili jsme se do toho a teď pilně trénujeme. Dostal jsem video s jednotlivými kroky, Marika mi upřesnila, kde, co má být a proč to tam má být. Robin na dálku po telefonu funguje jako takový supervizor. Snažíme se, aby se nám to v sobotu povedlo,“ řekl nám Michal Bureš. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků