Kdo bude tančít v sobotním přímém přenosu?

Kdo bude tančít v sobotním přímém přenosu? Michaela Feuereislová

Známe finální sestavu párů sobotního StarDance: Tři dámy dostanou nového tanečního partnera

Sobotní přímý přenos třetího večera taneční soutěže StarDance se začíná rýsovat. Kromě náhradního moderátora Aleše Hámy (48) byli ohlášeny taneční páry, které se objeví na parketu. Podmínkou ovšem budou ještě další testy na covid.

Tři taneční páry čeká mimořádná obměna tanečních partnerů. Sestavu doplní Michal Kurtiš, Michal Bureš a Jakub Necpál. Všichni tři už mají se StarDance zkušenosti z předešlých ročníků.

Třetí taneční sobota má podtitul Kouzelný večer a zatančí:

Jan Cina (33) a Adriana Mašková
Tereza Černochová (38) a Michal Kurtiš
Zdeněk Godla (46) a Tereza Prucková (Bufková)
Andrea Sestini Hlaváčková a Jakub Necpál
Marie Viktorie Kopecká (35) a Marek Dědík
Marika Šoposká (32) a Michal Bureš
Tomáš Verner a Kristýna Coufalová

Víme, kdo bude moderovat sobotní StarDance místo Terezy Kostkové

„Je to pro mě velké očekávání a strach, abychom stihli správně natrénovat. Hlavní je, aby to Andrejka dobře zatančila a abychom si to spolu užili. Je to pro mě velká výzva. Makáme, co to jde. Dostal jsem video, ze kterého jsem se naučil choreografii, brácha mi radí po telefonu a Andrejka mi vysvětlila příběh i pointu, ke které tancem směřujeme,“ prozradil Jakub Necpál, který zastupuje Michala Necpála.

„Ti, kdo vystoupí, mají negativní PCR testy. Zítra ale všechny testujeme znovu! Držte palce a hlavně je držte třem novým ‚náhradním‘ tanečníkům, kteří roztančí Terezu, Mariku a Andreu,“ dodala v příspěvku na Twitteru Česká televize.

Soutěžící ze StarDance se před sobotním přenosem testovali ve čtvrtek. Co na to říká hygienička Jágrová?

Na parketu se tak dle všeho neobjeví dva páry – Simona Babčáková (49) s Martinem Prágrem a Mirai Navrátil (29) s Lenkou Norou Návorkovou. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků