Michaela Gemrotová a Monika Sommerová

Michaela Gemrotová a Monika Sommerová Michaela Feuereislová

Která kráska dostane premiéru? Rozhodněte o obsazení Fantoma opery!

Mílovými kroky se blíží slavnostní premiéra obnoveného muzikálu Fantom opery. V divadle GoJa Music Hall už se finišuje se zkoušením choreografie, aby si ji herci a tanečníci po pauze, kdy producent František Janeček (78) ve svém divadle uvedl Ples upírů a Čarodějku, opět vryli do paměti.

Rozhoduje se také o obsazení rolí na obnovené premiéře. Do Fantoma opery se vrací původní muzikálové obsazení, kdy si titulní roli zahraje Marian Vojtko (49) v alternaci s Radimem Schwabem, o romantického hrdinu Raoula se podělí Michal Bragagnolo, Bohuš Matuš (49) a Tomáš Vaněk.

54 modelů z Fantoma opery: Jak to na premiéře seklo Grossové, Erbové nebo Šinkorové?

Hlavní ženskou roli Christine opět ztvární Michaela Gemrotová (36), pro niž to bude velký návrat na muzikálová pódia po narození dcery Anežky, naposledy v GoJa Music Hall hrála v Plesu upírů. Její alternací je Monika Sommerová (35), která si zahrála ve všech Janečkových posledních produkcích, naposledy v Čarodějce.

"Zajímalo by mě, které z nich by dali přednost diváci," vyzval producent, který je zvědavý, jak dopadne anketa na Super.cz. Hlasovat můžete pod článkem. 

Která z muzikálových zpěvaček by měla hrát Christine na slavnostní premiéře Fantoma opery?

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků