Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger Profimedia.cz

OBRAZEM: Takhle se v bikinách vyhřívá na sluníčku Nicole Scherzinger. Miniaturnější kalhotky už se nevyrábí

Zpěvačka Nicole Scherzinger (44) ze skupiny Pussycat Dolls si užívá dovolenou na ostrově Canouan v Karibiku.

Odtud svým fanouškům denně posílá žhavé pohledy na její tělo v bikinách. Jeden den je nechala nahlédnout zblízka na její údajně přírodní poprsí a další den už se na kraji bazénu protahovala v miniaturních bikinách, které jen podtrhovaly její sportem zpevněné tělo.

A jak se můžete v galerii přesvědčit, přidala i pohled zezadu, protože její vypracovaný zadeček za fotku rozhodně stojí.

Takhle otráveně vypadá přítel sexy zpěvačky ve chvíli, kdy si s ní musí dělat tisíc selfíček kvůli sociálním sítím

Tenhle pohled si ale většinou užívá hlavně její přítel Thom Evans, se kterým už Nicol randí třetím rokem. Seznámili se na soutěži X Factor Celebrity, kde byla zpěvačka porotkyní a on účastníkem. Thom o své lásce mluví s velkým obdivem. „Nikdo se neptá Nicole, jak mě dostala, protože ona je vyšší liga. S ní je to vše tak jednoduché a je zábava být v její blízkosti. Získal jsem jackpot,“ uvedl před nedávnem Thom v rozhovoru pro deník The Sun.

Podle stejného deníku se také už nějakou dobu snaží o dítě. „Nicole a Thom jsou neskutečně zamilovaní a on prozradil svým kamarádům, že bere doplňky za zvýšení plodnosti,“ prozradil zdroj z blízkého okolí páru. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků