Zdeněk Godla a Tereza Prucková Česká televize

„Překvapil jste a jste zpátky ve hře!“ Podívejte se, čím Zdeněk Godla dostal porotce StarDance

Dřinu, která ho čeká při trénincích, si ani neuměl představit, myslel si, že jeden tanec bude trénovat třeba dva měsíce nebo že jedničky jsou v hodnocení nejlepší, stejně jako ve škole. Záznam, který si před začátkem pustil, a hlavně první zkoušky na StarDance však Zdeňka Godlu (46) vyvedly z omylu.

Po úvodním díle, po němž měl Godla co zlepšovat, tentokrát porotce Tatianu Drexler a Jana Tománka, kteří jeho výkon hodnotili, příjemně překvapil. S Terezou Pruckovou tančili slowfox na píseň Misissipi.

Tento tanec vyřadil Trávníčka a Lálovou ze StarDance: Vždyť je to sedmdesátník! kritizují diváci porotu

„Jste úžasný, zamilovala jsem se do toho tance. Ten výraz, to bylo krásné. A ta vaše sóla, fakt fantastické, máte rytmus v těle,“ chválila Drexler. „Akorát trochu pořádku do toho musíte zavést,“ nabádala herce.

„Zdeňku, vy jste zpátky ve hře. Vy jste překvapil. Já vás podezřívám, že jste se v tom prvním díle pletl schválně, abyste nám tady předvedl tuhle bombu,“ vysekl poklonu také Tománek. I on však viděl chyby a nepřesnosti, ovšem celkově Zdeňkovo vystoupení a dojem z něho hodnotil kladně.

Co se bodování týče, do toho se slova chvály příliš nepromítla, Godla a Prucková získali 21 bodů, což byl druhý nejnižší počet. Celkově porotci ve druhém díle s body šetřili.

Překvapení prvního večera? Diváci StarDance byli ze sexy samby Terezy Černochové paf

Někteří diváci pořadu s hodnocením nesouhlasili a v Godlovi viděli nejslabšího z druhého dílu. Rozhodují ovšem i zaslané hlasy. Nejméně bodů měli při prvním vyřazování Pavel Trávníček (71) a Veronika Lálová (30) a soutěž tak opustili jako první. 

Líbí se vám výkon Zdeňka Godly?

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků