Matouš Ruml se opět dostává do víru taneční soutěže.

Matouš Ruml se opět dostává do víru taneční soutěže. Michaela Feuereislová

V minulé StarDance skončil druhý. V tanečních ale zjistil, že by sám vést partnerku nesvedl

Matouš Ruml v předchozí řadě soutěže StarDance udivoval precizností provedení choreografií i elegancí. S krásnou Natálií Otáhalovou se protančili do finále, kde vybojovali druhou příčku. Letos bude s kolegyní Veronikou Khek Kubařovou streamovat rozhovory s páry, co vypadnou.

Po sobotním tanečním večeru odchází ze soutěže pár, který získá nejméně bodů. Ten vždy v pondělí vyprávěl o svých zážitcích na streamu České televize. Ta letos oslovila dva z nejúspěšnějších posledních hvězdných aktérů – herečku Veroniku Khek Kubařovou (34), která soutěž v roce 2019 vyhrála, a Matouše Rumla (36). „Příjemná práce, prošli jsme si tím, to mě bude bavit,“ řekl Super.cz.

Překvapení prvního večera? Diváci StarDance byli ze sexy samby Terezy Černochové paf

Ač na obrazovce sympatický herec působil suverénně, byla v něm malá dušička. „Přímé přenosy znamenají šílené nervové vypětí. Člověk si musí obrnit nervy. Bavilo mě objevovat, stavět a učit se nové choreografie, ale mít pak jen jeden pokus, to je jako ve sportu. A já sportovec nejsem,“ svěřil se Super.cz s dojmy z předloňského podzimu.

Měl prý dokonce pocit, že ani jeden tanec nezatancoval dobře, kromě scénického, který ho bavil nejvíc. Matouš je perfekcionista, navíc nechodil do tanečních, i když pohyb a tanec miluje. „V televizi to není vidět, ale tanečník ví, jak si jen málokdy může říct – teď jsem tančil bez chyby. Alespoň já to tak měl.“

Půvabná Tereza Kostková umí zastavit čas: Neuvěříte, že se StarDance začínala před 15 lety a byla těhotná

Protože s tanečnicí Natálií Otáhalovou (21) skončili druzí, zajímalo nás, jestli si někdy zatančí s manželkou Terezou, která je také herečka. „Nemám moc čas, ale po StarDance jsme šli do tanečních, protože je mají naši kamarádi. A já zjistil, že vlastně vůbec neumím vést partnerku, všechno za mě vlastně odvedla Natálka,“ rozesmál se otec tří dětí.
 

Vlaďka Merhautová , Super.cz


Časová osa článků