Alec Baldwin

Alec Baldwin Profimedia.cz

Zdrcený Alec Baldwin poprvé promluvil o tragédii, během které omylem zastřelil kameramanku

Herec Alec Baldwin (65) poprvé promluvil o tragické nehodě, která se stala během natáčení filmu Rust na ranči v Novém Mexiku. Baldwin při natáčení držel v ruce zbraň, která v sobě měla z neznámého důvodu ostré náboje a zabila kameramanku Halynu Hutchins (✝42). Zraněn byl také režisér Joel Souza.

Snílek s životem před sebou: Kdo byla na place tragicky zesnulá kameramanka (✝42)?

Hollywoodský herec je nešťastnou událostí naprosto zdrcen. „Neexistují žádná slova, která by mohla vyjádřit můj šok a smutek ohledně tragické nehody, která vzala život Halyny Hutchins, manželky, matky a naší hluboce obdivované kolegyni,“ napsal na twitteru Baldwin s tím, že plně spolupracuje s policejními vyšetřovateli, aby se zjistilo, jak se tragédie stala.

Tragédie na filmovém place. Slavný herec postřelil režiséra a zabil kameramanku

„Jsem v kontaktu i s jejím manželem, snažím se jemu a jeho rodině nabídnout útěchu, mám zlomené srdce za něj, jejich syny a každého, kdo znal a miloval Halynu,“ dodal zdrcený herec.

Zraněn byl také režisér Joel Souza, který už byl propuštěn z nemocnice. Tvůrci westernového snímku okamžitě zastavili natáčení a spolupracují s vyšetřovateli. Příčina nešťastné události zatím nebyla objasněna. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků