Kdo by řekl, že si Cardi B a Penn Badgley budou takhle notovat?

Kdo by řekl, že si Cardi B a Penn Badgley budou takhle notovat? Foto: Super.cz/Profimedia

Bože, on ví, kdo jsem! Veřejná konverzace Cardi B a seriálového fešáka baví internet

Mezi celebritami někdy vznikají překvapivá přátelství. Nedávná twitterová interakce mezi rapperkou Cardi B (29) a hercem Pennem Badgleym (34) pobavila internet.

Poté, co hvězda Super drbny a v poslední době hlavně netflixového trháku Ty, vzdal Cardi hold za to, že je na sociálních sítích autentická, rapperka neudržela emoce na uzdě.

„Můj bože! On ví, kdo jsem! Můj Bože! Teď jsem fakt slavná!“ tweetovala Cardi, což zase nenechalo chladným Badgleyho. Aby dal najevo, že nemá slov, odpověděl jí jednoslovně: „Já...“

Ryan Reynolds zase baví internet: Z hercova popisku fotek s krásnou manželkou šli do kolen nejen fanoušci

A že jsou opravdu velkými fanoušky jeden druhého, dokázali také tím, že si změnili své profilové fotky na Twitteru. Penn zvolil fotku Cardi s modrými vlasy, zatímco rapperka hercovu fotografii ze zmiňovaného seriálu Ty.

Fanouškům je jejich interakce velmi sympatická a baví je, že i slavní mohou být unešení slavnými. Obě celebrity mají obrovské fanouškovské základny, ale na rozdíl od Cardi Penn v minulosti přiznal, že se cítí sítěmi trochu zahlcen.

Umřete smíchy! Will Smith baví internet svou nejhorší formou v životě: Takhle pyšně pózuje ve spodním prádle

„Ve snaze o dobrý záměr a upřímnou interakci v prostoru sociálních sítí jsem si uvědomil, že jsem zcela ohromen množstvím lajků, retweetů a všeho možného,“ uvedl v rozhovoru pro Baha'i Blogcast with Rainn Wilson a dodal, že si dobře uvědomuje sílu příspěvků a jaký mohou mít přínos pro společnost, pokud jsou správně využívány. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků