Kdo je charizmatický dlouhán, který natáčí se Sarah Jessikou Parker?

Kdo je charizmatický dlouhán, který natáčí se Sarah Jessikou Parker? Profimedia.cz

Tohle není božský! Sarah Jessica Parker se na natáčení vinula k tomuto krasavci

Natáčení seriálu And Just Like That..., jenž navazuje na mimořádně úspěšný Sex ve městě, je v plném proudu. Nové fotografie ukazují hlavní hrdinku Carrie, již hraje Sarah Jessica Parker (56), v objetí s mužem, typově podobným „panu božskému“. Chris Noth (66) to ale není.

Charizmatickým dlouhánem, se kterým se Carrie loučí před domem, je americký herec Jon Tenney (59). Zatím nebylo oznámeno, jakou hraje postavu, a tedy ani to, zda bude mít větší prostor.

Tenney je známý ze seriálů Closer, Skandál nebo Temný případ, s Parker se potkali v seriálu z roku 1990 Equal Justice. Herec je exmanželem hvězdy Zoufalých manželek Teri Hatcher.

Z ukázky z připravované série je zřejmé, že ani Noth nebude chybět. Jeho osud je však nejistý. Kdo se v ději naopak neobjeví, je představitelka Samanthy Kim Cattrall. Mezi ní a Parker dlouhodobě panují napjaté vztahy.

Tenhle model z natáčení pokračování Sexu ve městě fanoušky seriálu naštval: Sexy styl Carrie je pryč a přišel nevkus, píší

„Jako v reálném životě do vašeho života lidé přicházejí, ale i odcházejí. Některá přátelství zeslábnou a objeví se nová. Takže si myslím, že to vše jen svědčí o skutečných fázích v životě. Přátele, které máš, když je ti 30, už někdy nemáš, když ti je 50,“ prezentují absenci herečky producenti. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků