Tyto slavné dámy patřily k nejvýraznějším.

Tyto slavné dámy patřily k nejvýraznějším. Foto: Super.cz/Profimedia

10 nejvíc sexy modelů z červeného koberce: Vysokými rozparky a odhalenými dekolty se to jen hemžilo

V muzeu Dolby Family Terrace v Los Angeles vzdali na události hold ženám z Hollywoodu a zrak z té krásy přecházel. Slavné dámy si opět daly záležet a předvedly se v sexy róbách, které odhalovaly dost kůže, ale i v umírněnějších modelech, v nichž toho naopak moc neukázaly.

Nejvýraznějšími zástupkyněmi “odhalené“ kategorie byly zpěvačky Ciara (37) a Addison Rae (21). První zmiňovaná se blýskla v bílých šatech s velmi vysokým rozparkem a z boku odhalila i prsa. Addison za kolegyní ale nijak nezaostávala. I ona vystrčila nožku v černých šatech s rafinovanými průstřihy.

Mezi umírněnější patřily například herečky Gal Gadot (37) nebo Kerry Washington (44), které nevsadily na výstřihy a jednoduše nechaly štíhlé figury vyniknout v úzkých šatech.

11 nejkrásnějších modelů udílení cen Emmy. Britský minimalismus versus americká okázalost

Zlatou střední cestu pak zvolila třeba Halle Berry (56), která vynesla šaty s výstřihem. Trochu dekoltu odhalila i Demi Moore (60) a sexy, i když ne příliš odhalená byla tentokrát i Hailey Bieber (26).

Jak to slavným dámám slušelo, se můžete podívat v naší galerii. V anketě pak hlasujte, která z nich byla podle vás nejvíc sexy. 

Která ze slavných dam byla podle vás nejvíc sexy?

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků