Talent - Miss Petty FTV Prima

V Talentu vystoupila královna v mužském těle. Je to taková čub*a, notoval si Jakub Prachař s prsatou paní

V show Česko Slovensko má talent se tentokrát předvedl šestadvacetiletý David alias Miss Petty. Ten se stylizuje do role ženy. A to se vším všudy. Porotě pod průsvitným modelem ukázal i svá krásná prsa.

David chce ukázat lidem, že jste krásná královna, ať jste v jakémkoli těle. Rád hledá pomezí mezi totálním klaunem a totální královnou. Na střední škole se snažil schovávat, kdo je, ale časem se to změnilo.

„Říkám si Miss Petty, jmenuju se David, jsem drag queen a budu vystupovat na písničku, ta písnička je moje,“ představil se před porotou David. Jakuba Prachaře (38) zajímalo, jaká je jeho drag queen, a jak se vlastně chová doma.

Mamánek Jakub Prachař. Na natáčení mu volala Dana Batulková. Ségra hovor pustila na hlasitý odposlech a děly se věci

„Umí být docela zlá,“ popsal David své alter ego. „Jako taková čub*a, jak se říká?“ ptal se dál Prachař. „Trošku, ale někdy ta čub*a potřebuje svůj prostor, protože David je hrozně hodnej,“ vysvětlil své pohnutky David.

Coby drag queen tedy David ukazuje své alter ego a je to jeho vlastní sebevyjádření. Svou hudbou chce předávat zprávu, že je fajn být sám sebou. Jak se na jeho projev dívala porota, se podívejte ve videu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků