Kristýna Kubíčková Super.cz

Nasadila drsnou dietu kvůli svému příteli: Misska Kristýna Kubíčková je opět blond a má postavičku snů

Sluší jí to jako nikdy předtím. Modelka a Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková (24) je šťastná v soukromí i v práci. S novým přítelem, thai boxerem Vilémem Cao, který po jejím boku nahradil zpěváka Vojtu Drahokoupila (26), už dokonce společně žijí.

"Všechno klape, je to zalité sluncem, po půl roce jsme spolu začali bydlet. I po profesní stránce mi všechno funguje. Je to pořád focení, líčení, influencerství. Nic není špatně a teď jsem spokojená," řekla Super.cz Kristýna.

Za rok stihla rozchod, nová prsa a změnu z blondýnky na brunetu: Sexy Miss má novou lásku, svalnatého zápasníka

Jediný problém, který musela řešit, bylo to, že od srpna musí nosit dioptrické brýle. Právě kvůli nim jsme ji na první pohled nepoznali. Navíc se vrátila k blond vlasům a také dost zhubla.

"V minulosti jsem hodně přibírala a hubla. Kvůli tomu jsem si nechávala vyplnit prsa, jen o půl čísla, víc jsem nechtěla. Teď jsem na té nižší váze, protože přítel, když chodí na zápasy, drží předtím dietu. Takže vařím podle ní a nechci ho provokovat tím, že bych jedla čokolády nebo fastfood, takže se to zdravé vaření podepíše i na mně," vysvětlila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků