Kateřina Lébr

Kateřina Lébr Foto: Archiv K.Lébr

Kvůli bizarní sázce začala s hubnutím: Proměna modelky je neuvěřitelná, tohle zvládla za pouhé tři měsíce!

Modelka a také maminka ročního synka Kateřina Lébr (36), za svobodna Šonková, prošla neuvěřitelnou proměnou. Během tří měsíců se krásně vyrýsovala a vypěstovala si pekáč buchet na břiše. Modelka Super.cz prozradila, jak se jí to podařilo.

„Šla jsem do toho, protože jsem to zaprvé už přeháněla s přejídáním, a především se sladkým. Zajídala jsem stres, únavu z mateřství, a vlastně jsem jedla, i když jsem měla radost,“ svěřila Super.cz blondýnka. „Vadilo mi, že mě jídlo tak ovládá, a i když jsem svoje tělo měla ráda i s pár kily navíc, fyzicky jsem se tak dobře necítila,“ vysvětluje.

Krásná finalistka Miss se pochlubila královstvím svého syna: Jak zvládá mateřství?

Největší motivací však pro ni byla zajímavá sázka. „Kamarád z modelingu Pepa Kůrka (bývalý Muž roku a expřítel modelky Báry Mottlové - pozn.), měl období, kdy se také necítil ve svém těle nejlépe, a tak jsme si navzájem vymysleli sázky. Kdyby po třech měsících na fotce nebyla vidět změna, musela bych sníst krvavý hovězí steak, což pro mě opravdu nepřichází v úvahu,“ přiznává modelka, která maso vůbec nejí.

Přiznává, že na dodržování jídelníčku i pravidelné cvičení občas neměla síly ani náladu. Není divu, jako maminka ročního kojence nemá energie na rozdávání. „Vždy jsem si připomněla, že bych opravdu musela pozřít krávu, a to mě dokopalo si zacvičit alespoň na 15 min denně,“ říká.

Vlasovou bohyní díky sázce: Ruska si od 14 let nestříhá vlasy. Pyšní se ohnivou, 172 cm dlouhou hřívou

Nakonec je ale ráda, že do výzvy šla. Zvedla si sebevědomí, přesvědčila se, že když člověk chce, všechno jde, a navíc se díky vysportované figuře postupně vrací ke své profesi. „Přišlo mi teď pár modelingových nabídek navíc, a tak když Timíček a čas dovolí, ráda si je zaslouženě užiju,“ prozradila.

Konfekční velikost pro ni ale není žádným měřítkem krásy. „Každá žena je pro mě krásná, i když nosí velikost XL nebo naopak XS. Jestli se žena má ráda, tak z ní krása vyzařuje vždy, a to je důležitější než pekáč na břiše,“ dodává Kateřina Lébr. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků