Tomáš Břínek Super.cz

Drsný vtipálek TMBK poprvé o rozvodu s dcerou Haliny Pawlowské Natálií: Přiznal i novou lásku

O tom, že se během pandemie odstěhoval z vily Haliny Pawlowské (66) od manželky, spisovatelčiny dcery Natálie, s níž má syna Huga, jsme věděli. A žádný návrat se rozhodně nekonal. Drsný internetový vtipálek Tomáš Břínek, tvořící pod jménem TMBK, Super.cz přiznal, že už jsou rozvedení.

Tomáš se ve společnosti příliš často neobjevuje. V jednom týdnu ale stihl pokřtít dvě knihy. Jako kmotra si ho vybrali Richard Krajčo s manželkou Karin pro svůj diář a poté i herečka Petra Nesvačilová pro svoji prvotinu Skutečná.

Právě tam jsme si popovídali a Tomáš nám jednak prozradil, že sám v listopadu také vydává knihu, chystá výstavy a lehce jsme se dotkli i tématu jeho drsných fórků, které publikuje na sociálních sítích.

Zeť Haliny Pawlowské, kterého proslavily drsné fórky na internetu, si zahraje ve filmu po boku slavných herců

"Pár lidí mě napomene, že se to občas nehodí, ale já myslím, že nedělám nic necitlivého a je to light verze toho, co dělám. Určitě jsem udělal pár věcí, které už byly za hranou, ale tam jde o to, že vám to občas sociální sítě smažou," míní.

Pak už jsme se dostali k soukromí, o němž Břínek nejprve žertoval. "Teď žiju v polyamorii, takže je nás asi osmnáct," tvrdil nejdřív. Pak to ale uvedl na pravou míru. "Jsme rozvedeni," potvrdil nám. "Mám novou partnerku a jsem docela šťastný," prozradil. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků