Simona Krainová a Alice Bendová vědí, jak se zbavit tuku, když dieta ani cvičení nezabírají

Je to k vzteku vidět modelky, herečky či zpěvačky po čtyřicítce s tělem dokonalé dvacítky, zatímco my ostatní ženy dřeme v posilovnách a kila navíc ne a ne dolů.
Klinika Yes Visage a.s.

Klinika Yes Visage a.s. Foto: Klinika Yes Visage a.s.

Mít dokonalou figuru po dvou dětech není jednoduché. „Nad jizvou po dvou císařských řezech se mi utvořil tuk. I přes diety a snahy tuto oblast vycvičit se mi nedařilo se tohoto vzpurného tuku zbavit. Proto jsem se nakonec rozhodla přeci jen zvolit jednoduché řešení,” vysvětlila Alice Bendová, proč se rozhodla pro speciální nenáročnou laserovou liposukci na Klinice YES VISAGE. I přesto, že se jedná o liposukci, není to podle Alice nijak náročný zákrok: „Nenechala jsem se nijak omezit, už druhý den jsem na place natáčela seriál.“
Více o laserové liposukci najdete na www.yesvisage.cz/slimlipo

Alice Bendová nedá na laserovou liposukci dopustit

FOTO: Klinika Yes Visage a.s.

Pro Yvonu se liposukce stala motivací k dalšímu formování těla

FOTO: Klinika Yes Visage a.s.

Hubnutí ověřené kamarádkami i rodinou

Bohaté zkušenosti s laserovou liposukcí má na své oblíbené klinice i topmodelka Simona Krainová. „Už jsem tuto liposukci doporučila kamarádkám a odcházely vždy spokojené. Neváhala jsem tak ani u své sestry. Já jsem byla v dětství její pokusný králíček, s liposukcí byla ona můj. A potvrdila výsledky kamarádek,“ svěřila se se smíchem Simona. A později ona i její manžel stejnou liposukci také přiznali. Dalšími slavnými muži, kteří zákrok netají jsou i například Michal David či Petr Kotvald.

Simona Krainová je dnes pro svou starší sestru rádcem na poli krásy

FOTO: Klinika Yes Visage a.s.

Také Petr Kotvald vyzkoušel liposukci na Klinice YES VISAGE

FOTO: Klinika Yes Visage a.s.

Dalším VIP mužem, který podstoupil liposukci je Michal David

FOTO: Klinika Yes Visage a.s.

Štíhlá postava a pevná kůže do hodiny

Liposukce „vysaje” tuk a laser zaručuje přesnou manipulaci, šetrnost a minimalizuje tvorbu modřin a otoků, ale hlavně také pracuje s pokožkou v ošetřované oblasti, která pak snadněji přilne zpět, zpevní se a vypne. To ostatně potvrzuje i MUDr. Tomáš Paduch, specialista na liposukce Kliniky YES VISAGE: „Právě působení laseru řadí tuto liposukci mezi nejmodernější a nejšetrnější liposukci současné estetické medicíny. Touto liposukcí lze kromě klasických partií jako bříško, boky, zadek či stehna řešit například i menší partie jako povislé paže nebo podbradek a dvojitou bradu.”
Více o liposukci naleznete na www.yesvisage.cz/slimlipo

Dokonalá těla Simony a Yvony v 47 a 52 letech

FOTO: Klinika Yes Visage a.s.

I Karel Vágner i Yvona už mají liposukci za sebou

FOTO: Klinika Yes Visage a.s.

Hubená postava zdarma

Pokud i vy toužíte po změně, ať už je to liposukce, nová prsa nebo třeba facelift či botox, můžete zkusit účast v proměně zdarma s Klinikou YES VISAGE. Budete tak moci využít stejných odborníků, kteří se starají například o Simonu Krainovou, Lucii Bílou, Martu Jandovou, Ivu Kubelkovou či Alici Bendovou.
Podrobnosti naleznete na webu Kliniky YES VISAGE na www.yesvisage.cz.

Podívejte se na video, jak laserová liposukce pomohla a změnila život třem úžasným ženám:

Simona Krainová a Alice Bendová ví, jak se zbavit tuku, když dieta ani cvičení nezabírají

Klinika Yes Visage a.s. 


Časová osa článků