Jedenáct let po svatbě zná recept na spokojené manželství. Super.cz

Roční odloučení jejich manželství jen posílilo. Medková vidí v návratu manžela Kováče samé výhody

Na rok si Klára Kováčová Medková (38) a Radoslav Kováč museli zvyknout na manželství na dálku. Ona zůstala žít se syny v Praze, on odešel za prací do Slezska. Dvojice se vídala pouze o některých víkendech a trávila spolu dovolené. Teď se vše vrátilo do původních kolejí, když se bývalý reprezentant odstěhoval z druhého konce republiky zpět domů.

Manžel Medkové se odstěhoval 350 kilometrů daleko. Modelka bývalému králi večírků nepřestává důvěřovat

„Jsem ráda, že ho máme zase doma. Po dvanácti letech jsme si užili společné letní prázdniny s dětmi,“ radovala se vicemiss České republiky z roku 2003.

Modelka je ráda, že se manžel může intenzivně věnovat jejich synům Davidovi (10) a Radkovi (13). „Ten starší to hrozně potřeboval, protože je stejně jako tatínek zapálený do fotbalu. Je skvělé, že teď bude trávit víc času s námi,“ podotkla modelka.

Hubnout do plavek nemusí. Klára Medková bez problémů oblékne i deset let staré kalhoty

Modelka a fotbalista v srpnu oslavili jedenácté výročí svatby. Ke stereotypu a ponorce v jejich manželství prý nedochází. Ona se věnuje dětem a práci trenérky, on je stále zapálený do fotbalu. „Je ambiciózní a chce ještě něco dokázat. Pracuje na sobě, zajímá se o fotbal a jde to dobrým směrem.“

Často se stává, že se doma jen míjejí. „Někdy si předáváme jen kliku u dveří. Máme stále oba co dělat. Je spousta párů, které to neumí ustát a lezou si na nervy. My ale neřešíme žádné kraviny kolem,“ říká Klára. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků