Jan Cina a Adriana Mašková

Jan Cina a Adriana Mašková Michaela Feuereislová

Další řada StarDance zahájena: Jak si vedli největší favorité?

Jedenáctá řada StarDance odstartovala v sobotu večer prvním přímým přenosem. Hvězdné dvojice se zatím nemusely bát vyřazování, známky ale porota ve složení Zdeněk Chlopčík, Richard Genzer, Jan Tománek a Tatiana Drexler rozdávala aspoň nanečisto.

V zahajovacím kole se tančila samba, cha-cha a valčík. Nejvyšší známky získali krasobruslař Tomáš Verner s Kristýnou Coufalovou za živelnou sambu a herec Jan Cina (33), který to na tanec cha-cha roztočil po boku Adriany Maškové (obě dvojice 32 bodů). Oba páry patří k velkým favoritům soutěže.

10 soutěžních párů StarDance. Kterému to v prvním kole sluší nejvíc?

„Očekávám velké věci, bylo to úžasné, byl jste rytmicky vynikající, jsem nadšená,“ chválila Cinu porotkyně Tatiana Drexler, která u tohoto páru v dalších kolech očekává parádní podívanou.

Porotě se líbila i samba zpěvačky Terezy Černochové (38) a Dominika Vodičky (27 bodů) nebo valčík herečky Simony Babčákové (48) a Martina Prágra (27 bodů). Naopak nejméně bodů získal herec Zdeněk Godla (46) a Tereza Prucková (16 bodů) a Pavel Trávníček (71) s Veronikou Lálovou (19 bodů), kteří hned v prvním kole tančili na hudbu z legendární pohádky Tři oříšky pro Popelku. V jejich choreografii nechybělo ani popelkovské ztracení střevíčku.

Z dalších párů se na parketu představili tenistka Andrea Sestini Hlaváčková a Michal Necpál (25 bodů), Marika Šoposká a Robin Ondráček (24 bodů), Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková (22 bodů) a Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík (22 bodů). 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků