Xiaomi rozdává chytré náramky k telefonům zdarma. Získejte nejtenčí a nejlehčí Xiaomi 11 Lite 5G NE

Stylový, elegantní, lehounký, rychlý, ve čtyřech barvách a se skvělým foťákem. Takový je nový Xiaomi 11 Lite 5G NE. V časově omezené akci je nyní k dostání se slevou 1 000 Kč nebo s chytrým sportovním náramkem Mi Smart Band 6 zcela zdarma.
Xiaomi rozdává chytré náramky k telefonům zdarma. Získejte nejtenčí a nejlehčí Xiaomi 11 Lite 5G NE

Xiaomi rozdává chytré náramky k telefonům zdarma. Získejte nejtenčí a nejlehčí Xiaomi 11 Lite 5G NE Foto: Xiaomi agency s.r.o.

Hledáte kvalitní mobilní telefon s výborným fotoaparátem a dostatečným výkonem pro každodenní pracovní nasazení za rozumnou cenu? Přesně tyto parametry nabízí novinka od Xiaomi s označením Xiaomi 11 Lite 5G NE. Firma jej ve třech verzích a čtyřech elegantních barevných provedeních nabízí od 18.10. do 24.10. se slevou 1 000 Kč nebo v kombinaci se sportovním náramkem Mi Smart Band 6 zcela zdarma. Pořídit si jej můžete na oficiálním e-shopu společnosti Xiaomicesko.cz.

Xiaomi 11 Lite 5G NE vsází na elegantní, ale působivou estetiku a všechny výhody spojuje do ultratenkého lehkého těla o síle pouhých 6,81 mm a hmotnosti 158 gramů. Design podtrhuje tenoučký 1,88mm rámeček. Telefon se prodává ve čtyřech barevných provedeních. Zatímco s odstíny Truffle Black, Bubblegum Blue a Peach Pink jste se již setkali, Xiaomi nyní přidává zcela novou barvu – Snowflake White, matnou a ojíněnou bílou, podobnou čerstvě napadanému sněhu.

Xiaomi 11 Lite 5G NE vsází na elegantní, ale působivou estetiku a všechny výhody spojuje do ultratenkého lehkého těla o síle pouhých 6,81 mm a hmotnosti 158 gramů.

FOTO: Xiaomi agency s.r.o.

Chytrý náramek zdarma
Základní verze s 6 GB RAM a 128 GB interní paměti lze od 18.10. do 24.10. pořídit se slevou 1 000 Kč za 8 499 Kč.

Verzi s 8 GB RAM a 128GB respektive 256GB uložištěm ve stejném období pořídíte za 9 999 Kč respektive 10 999 Kč. V obou případech k telefonu získáte navíc chytrý náramek Mi Smart Band 6 zcela zdarma. Kompletní nabídku telefonů Xiaomi 11 Lite 5G NE najdete zde.

K telefonu získáte navíc chytrý náramek Mi Smart Band 6 zcela zdarma.

FOTO: Xiaomi agency s.r.o.

Sportovní náramek umí monitorovat vaše veškeré sportovní aktivity. Vestavěno je 30 profesionálních sportovních režimů, 6 aktivit Mi Smart Band 6 rozpozná automaticky.

Počítá ušlé kroky, uraženou vzdálenost i spálené kalorie. Navíc monitoruje saturaci krve kyslíkem (SpO2) i kvalitu dýchání během spánku. Ohromí také svou výdrží, která v běžném režimu činí 14 a v úsporném dokonce 19 dní.

Rychlé nabíjení a super AMOLED displej
Xiaomi 11 Lite 5G NE nabízí díky 6,55“ AMOLED displeji nabízí při sledování videí zářivé barvy, vysoký jas, kontrast i detaily. Sestava fotoaparátů navazuje na řadu Xiaomi 11 a nabízí tak nejlepší výsledky ve své třídě. Hlavní snímač s rozlišením 64 Mpx doplňuje 8Mpx ultra širokoúhlý objektiv a 5Mpx telemakro fotoaparát. Součástí je i sada AI funkcí, včetně AI kina na jedno kliknutí a speciálních filmových filtrů.

Srdce telefonu tvoří Qualcomm SnapdragonTM 778G 5G, díky kterému si zahrajete i náročnější hry a přístroj se nezadýchá ani při celodenním pracovním vytížení.

FOTO: Xiaomi agency s.r.o.

Srdce telefonu tvoří Qualcomm SnapdragonTM 778G 5G, díky kterému si zahrajete i náročnější hry a přístroj se nezadýchá ani při celodenním pracovním vytížení. Dostatečnou výdrž zajišťuje velkokapacitní 4 250mAh baterie s možností rychlého 33W nabíjení.

Chytré telefony Xiaomi, ale i třeba populární elektrické koloběžky Mi Electric Scooter nebo zařízení pro chytrou domácnost koupíte na oficiálním e-shopu společnosti Xiaomi


Časová osa článků