Georgie Clarke

Georgie Clarke Profimedia.cz

Influencerka se nebojí ukázat své nedokonalosti: Sledujícím ve třech krocích poradila, jak vypadat na fotkách dokonale

Influencerka Georgie Clarke proslula tím, že se nebojí na sociálních sítích ukázat faldíky, celulitidu, strie a zkrátka tělesné nedokonalosti všeho druhu. A protože je zastánkyní přirozené krásy a unavuje ji vyumělkovaná dokonalost, kterou sociální sítě někdy překypují, rozhodla se sledujícím poradit, jak to influencerky dělají, že vypadají na snímcích dokonale.

Názorně to předvedla na snímcích v bílém krajkovém prádle, které najdete v naší galerii. Zatímco napravo je vidět nafouklé bříško a strie, nalevo je Georgie zepředu a vypadá naprosto dokonale.

„Jen vám chci připomenout, že jsou fotky, které tu nevidíte. Za každou zveřejněnou fotkou je mnoho dalších, které se tu neobjeví. Jenom proto, že někdo sdílel žhavou fotku, na které vypadá perfektně, neznamená to, že jeho tělo nevypadá v reálu normálně,“ vzkázala sledujícím v popisku fotky.

Mezi Instagramem a realitou bývá propastný rozdíl: Influencerka ukazuje, jak při pózování schovat celulitidu

Georgie se dále podělila o tipy, jak takovou fotku pořídit. „Jak vypadáme před objektivem, ovlivňuje mnoho věcí, třemi základními jsou světlo, úhel a póza. A jako influencerka vám říkám, že když si tyto tři věci osvojíte, budete na fotkách vypadat jako profíci,“ poradila.

„Chce to cvik tyto tři věci vypilovat, takže si ani na vteřinu nemyslete, že takhle vypadají influenceři 24/7.

„Ta holka nalevo má na těle stejné nedokonalosti jako vy. Jediný rozdíl je v tom, že je skrývá. Prosím, nenechte se tím ovlivnit. Zkrátka se nemůžete srovnávat s někým takovým. Vaše tělo je normální a je krásné. Pokud o sobě začnete smýšlet negativně, vzpomeňte si na tenhle post. Vaše tělo si zaslouží všechnu lásku a soucit,“ vzkázala na závěr.

Takhle vypadá realita, když shodíte 50 kilo: Televizní hvězda hrdě předvedla vytahanou kůži a povislá prsa v bikinách

Fanoušci Georgie bezmezně obdivují za její upřímnost. Je pro ně inspirací ke sdílení “reálnějších“ příspěvků. Transparentnost Georgie vynesla už přes 700 tisíc sledujících a stovky pochvalných komentářů. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků