Josef Zíma

Josef Zíma Michaela Feuereislová

Legendární Josef Zíma po delší době ve společnosti: Na party s kamarády sršel energií a skvěle se bavil

Tradiční křest kalendáře moderátora Aleše Cibulky si nenechal ujít ani legendární Josef Zíma (89). Herec a král dechovky se tak po delší době objevil ve společnosti. Přestože ho omezují potíže týkající se pohybového ústrojí, společnost svých přátel si neodpustí.

Na v pořadí již čtrnáctý křest kalendáře dorazil herec a zpěvák sice o berlích, po celou dobu se však skvěle bavil. „Pepíčka Zímu jsem vůbec nemusel přemlouvat. Je pravidelný host všech mých pořadů a já si toho neskutečně vážím, protože jsme toho zažili už opravdu hodně,“ svěřil se Super.cz Cibulka.

Princ Radovan z Princezny se zlatou hvězdou čeká na vakcínu proti covidu: Jsem ohrožený druh, říká Josef Zíma

„Vždy když mu telefonuji, tak pookřeje. Dokonce si vzpomínám na křest před čtyřmi lety, kdy jsem ho zval, ale on byl na zájezdě a vracel se z velké dálky. Nevěděl, zda to zvládne, ale kolem půlnoci se rozrazily dveře s v nich Pepíček s tím, že se mu nechtělo být doma, vzal si taxi a přijel,“ dodal Cibulka se smíchem. Josef Zíma se skvěle bavil i tentokrát, nepohrdnul ani dobrým jídlem a pitím a byl rád, že po delší době může být zase mezi kolegy a přáteli. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků