Veronika Lálová

Veronika Lálová Foto: Archiv V. Lálové

Největší kočička StarDance to rozjela na karnevalu v Riu. Připomeňte si, jak jí to seklo

Hvězda StarDance Veronika Lálová (29) si splnila sen. Loni si zatančila na nejslavnějším karnevalu světa v brazilském Rio De Janeiru. Jako první Češce se jí navíc podařilo dostat na prestižní sólovou pozici ve světoznámém průvodu. O své účasti na slavné akci natočila dokument.

"Byl to pro mě velký zážitek tančit na karnevalu, a ještě k tomu natáčet, baví mě to moc a přála bych si v této práci pokračovat," řekla Super.cz Veronika, která letos ve StarDance tančí s hercem Pavlem Trávníčkem.

Snědé opálení a vysoký rozparek: Sexy tanečnice Pavla Trávníčka ze StarDance předvedla dokonalé tělo v blyštivém modelu

Především latinskoamerickou sambu tanečnice miluje. „Samba je moje srdeční záležitost. Je to pro mě nejen rychlý náročný tanec, ale zároveň možnost, jak vyjádřit radost ze života. Brazilská kultura a hudba mě neskutečně nabíjí, a vždy když tančím sambu, mám pocit, že jsem se pro ni narodila,“ dodala Lálová, která v Riu natáčela také dokument, který odvysílá již v sobotu Česká televize.

"V Riu jsem byla v únoru 2020. Covid nám situaci zkomplikoval a zdržel, teď to ale můžu oznámit. 16. 10. v 18:25 před StarDance bude Cesta za tancem! Jupíííí," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků