Dara v uvolněné náladě i šatech

Dara v uvolněné náladě i šatech Foto: Super.cz/Instagram D. Rolins

Dovolená podle Dary Rolins. Pod šaty, které víc odhalovaly, než zakrývaly, si nemohla vzít prádlo

Na dovolené se lidé vždy uvolní. Po celém dni stráveném v plavkách se pak vytrácí i pocit stydlivosti. Stejně to má i Dara Rolins (48) během své dovolené v Abu Dhabi, která prostřednictvím svého profilu na sociální síti Instagram zveřejnila fotku, na níž pózuje v hedvábných šatech, které díky svému odvážnému střihu nabádaly k absenci spodního prádla. Popová diva na snímku pořízeném při západu slunce působila velmi něžně.

Už zase má odvahu ukazovat se v bikinách! Dara Rolins utekla za teplem a takhle se vyhřívá na sluníčku

„I když se to opakuje každý boží den, zas a znovu mi přijde ten dnešní západ slunce neobyčejný,“ poeticky komentovala fotku Rolins.

Ví, kdy má provokovat výstřihem a holým pupkem. V soukromí je ale Dara Rolins nejraději neviditelná

Popová diva v poslední době tráví hodně času v zahraničí. Nejčastěji jezdí do Itálie, kde navrhuje svou limitovanou módní džínovou kolekci. Zatím si ale není jistá, jestli bude mít šanci odletět na začátku roku na milované Bali. Kvůli opatření proti šíření nemoci covid-19 je cestování na indonéský ostrov omezené. „Volna jsem měla mnohem víc, než na co jsem zvyklá. Přála bych si odletět na Bali, ale vstup do země je stále komplikovaný. Do té doby, než to bude na pořadu dne, si o tom raději nenechávám ani zdát, abych pak zbytečně nebyla zklamaná,“ řekla v jednom z posledních rozhovorů pro Super.cz. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků