Kristýna Pumprlová by se ráda vdávala.

Kristýna Pumprlová by se ráda vdávala. Foto: Archiv K. Pumprlové

Kontroverzní modelka Kristýna Pumprlová (17) opět šokuje: Chce se co nejdřív vdávat

Hubatá modelka Kristýna Pumprlová (17), která nedávno osočila Agátu Hanychovou (35) z toho, že je ubohé dávat synovi k Vánocům použité hračky, se znovu ozývá. Tentokrát se však tahle lolitka nehodlá pouštět do dalších známých osobností, ale práskla něco ze svého soukromí.

Kristýna nedávno navázala spolupráci se svatebním studiem, a jak přiznala, není to náhoda. Velmi ráda by se totiž co nejdříve vdala. „Od nového roku jsme se s panem Svozílkem dohodli na spolupráci. A protože bych se chtěla co nejdříve vdávat, tak jsem si při návštěvě jeho salónu zkusila pár svatebních šatů,“ řekla Kristýna Super.cz.

Jelikož jsou v salónu k zapůjčení nejen svatební, ale i společenské šaty, Kristýna služeb využije ještě předtím, než si ji její vyvolený dovede k oltáři. Na modelku totiž čeká několik společenských událostí, které vyžadují dlouhou večerní róbu. „Jsem moc ráda, že mě bude oblékat tento salón. Letím do Milána na večírek a hned vzápětí na ples, tak mě potěšilo, že mi ze dne na den pomohli vybrat krásné šaty,“ raduje se Kristýna. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků