Megan Fox a Machine Gun Kelly

Megan Fox a Machine Gun Kelly Profimedia.cz

Nahá jenom s pouzdrem na pistoli: Megan Fox nafotila s partnerem nejžhavější fotky vůbec

Megan Fox (36) a Machine Gun Kelly (31) zapózovali pro britský magazín GQ. Provokativní fotky tedy opravdu stojí za to. Hvězdná dvojice se k sobě vine ve žhavých pózách a sexuální napětí z fotografií přímo prýští.

Herečka toho moc neoblékla, na jednom ze snímků je dokonce úplně nahá, pouze s pouzdrem na pistoli. Zbraní pak míří na rappera. Na jiném snímku má zase korzet, ale zdá se, že je bez kalhotek.

V rozhovoru, který magazínu poskytli, mluvili hlavně o svém vztahu. Dvojice je přesvědčená, že jsou si jejich duše souzeny.

Třetí fotka rozhodně stojí za to.

„Je to velmi intenzivní vztah. Naše duše si vybraly, že musíme přijmout i své stinné stránky. Věci, které jsme o sobě nechtěli znát a chtěli je skrýt. Měl by to být ráj, ale taky spolu procházíme peklem,“ nastínila herečka.

„Je to extáze a agónie v jednom. Nechci, aby si lidé mysleli, že je u nás všechno perfektní. Je to temná pohádka, říkám to pořád,“ doplnil partnerku rapper.

Megan Fox jako blondýnka? Takhle vypadají dcery ďábla, napsala k sexy snímku

Dokonce přiznal, že než Megan poznal, jeho život neměl žádný smysl. „Byl jsem připraven zemřít. Vydal jsem muziku, ta byla mým odkazem, a moje dcera je lepší verzí mě a bude lepší, než jsem já, takže jsem byl připraven odejít,“ dodal.

MGK, vlastním jménem Colson Baker, má třináctiletou dceru Casie z jiného vztahu. Fox má s bývalým manželem Brianem Austinem Greenem syny Noaha (9), Bodhiho (7) a Journeye (5). 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků