Joan Collins

Joan Collins Profimedia.cz

Alexis z Dynastie (88) po boku o 32 let mladšího manžela: Se stejně starým mužem by prý být nemohla

Šarmantní dáma Joan Collins je stále velice aktivní a nedávno se ukázala na charitativním bále v Manchesteru s úsměvem na tváři od ucha k uchu. Ke šťastnému životu jí jistě přispívá i péče jejího o 32 let mladšího manžela Percyho Gibsona.

„Děkuji Bohu, že jsem si vzala někoho, kdo je o tři desetiletí mladší než já. Nezvládla bych být vdaná za někoho mého věku,“ pronesla v rozhovoru pro The Sunday Times herečka.

S Percym příští rok oslaví 20. výročí svatby a Joan na svého muže nepřestává pět ódy: „Je naprosto nejlepší, neumím si představit život bez něj. Je tím, kdo drží naši rodinu pohromadě,“ uvedla.

Slavného kolegu z Dynastie nemohla ani cítit: Byl misogynní prase, nebrala si servítky legendární herečka (88)

Na co je ale herečka extrémně háklivá, je otázka na to, jestli se chystá do důchodu. „Je to zas*aně sprosté! Stále je tu předsudek, že stárnutím člověk vyjde z módy, ale lidé nyní žijí déle a zdravěji.“

Collins byla v minulosti vdaná čtyřikrát, prvním mužem byl Maxwell Reed, dalším byl herec Anthony Newley, se kterým má dceru Taru (58) a syna Alexandra (56). Třetím mužem byl Ron Kass, se kterým má dceru Katy (49) a čtvrtým mužem byl Peter Holm, kterého herečka označila za nejhoršího a byla ráda, že našla opravdu skvělého muže právě v Percym. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků