Aisleyne Horgan-Wallace

Aisleyne Horgan-Wallace Foto: Super.cz/Profimedia.cz

A takhle vypadá můj upravený zadek, jako by říkala televizní hvězdička při odhrnování sukně na červeném koberci

Přece by si nenechala ujít příležitost ukázat, jak se povedla její operace zadečku. Aisleyne Horgan-Wallace byla totiž nedávno na modelaci hýždí brazilskou metodou tzv. Butt Liftem a rozhodla se předvést výsledky na charitativní akci v Londýně.

Modelka a účastnice britského Big Brothera dorazila v dlouhých černých šatech, které si na focení pořádně upravila. Vzhledem k tomu, že sukně u šatů měla dva vysoké rozparky, jeden z nich rozhalila natolik, že ukázala, jak se její zadeček operací změnil.

Obletovaná modelka se pochlubila zvětšeným zadečkem: S úpravami objemného pozadí ještě nekončí

Aisleyne nejsou plastické operace nikterak cizí. V loňském roce podstoupila liposukci a nechala si zvětšit prsa. Sama se vyjádřila do médií, že jejím vzorem je Kim Kardashian a chtěla by být její britskou verzí. „Pamatuji si, jak jsem viděla fotku Kim se šampaňským položeným na jejím oblém zadečku a říkala jsem si, že to vypadá skvěle a že se musím hned zeptat svého doktora, jestli by mi mohl něco takového udělat,“ pronesla před časem Horgan-Wallace.

Svůj odhalený outfit poté ještě přidala na Instagram, kde k němu přidala vzpomínku na maminku, která jí zemřela v roce 2012 na rakovinu prsu. „Drahá maminko, jsem tu pro tebe,“ napsala a poděkovala charitativní společnosti, která pomáhá lidem s touto těžkou diagnózou. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků