Mariana Prachařová kladla Alagič a Gránskému záludné dotazy. FTV Prima

I Jasmině Alagič chlapi posílají fotky svých penisů. Jak na ně manželka Rytmuse reaguje?

Mariana Prachařová (28) má v show Česko Slovensko má talent na starosti rozhovory v zákulisí. Na paškál si vzala i moderátorskou dvojici Jasminu Alagič (32) a Davida Gránského (30), kterým kladla záludné otázky a oni na ně museli odpovědět. Sestra Jakuba Prachaře se k nim zároveň sama přidala.

Diváci se tak například dozvěděli, zda někdy přišli na natáčení s kocovinou či jestli chodili na seznamku. Řeč přišla i na posílání intimních zpráv. Alagič přiznala, že jí tak jako každé známé ženě chodí od mužských „fanoušků“ fotky choulostivých partií.

Horko v Talentu. Padesátnice Mórová byla u vytržení ze svalnatých sexy akrobatů. Mohla si na ně i sáhnout

„Nemyslím si, že to byl fanoušek, ale regulérní psychoř,“ prozradila. „A co ti chlapi posílají?“ ptala se Prachařová. „Úd, penis, varlata,“ přiznala manželka rappera Rytmuse s tím, že s takovými obrázky u ní nemá nikdo šanci, protože jejich odesílatele okamžitě zablokuje.

„Nechápu, proč to chlapi dělají, protože to opravdu není nic hezkého, když ti to přijde do zprávy,“ kroutila hlavou Prachařová. A David Gránský hned oběma dámám dával za pravdu.

Akrobatka v sexy prádélku se naložila do vany a předvedla žhavou podívanou. V Talentu ohromila i dámy

„To jsem třeba v životě neudělal, fakt,“ dušoval se a zároveň jim radil, ať si to nenechají líbit. „Když jim to ale holky neřeknete, že je to nechutný, tak to nepochopí a budou to posílat všem, začněte jim dávat najevo, že vám to vadí,“ radil jim.

Alagič se s nimi ale nepáře. „Nevím, jestli mám chuť úchyláka vychovávat,“ ukončila debatu s tím, že takové zprávy rovnou maže. A jak Alagič s Gránským odpověděli na další otázky? Líbali se například někdy s osobou stejného pohlaví? Podívejte se ve videu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků