Tom Parker

Tom Parker Profimedia.cz

Zpěvák s tumorem na mozku ve čtvrtém stadiu prozradil, jak na tom je: Tohle by rád zvládl v příštích měsících

Tom Parker (32) už několik měsíců bojuje s agresivním tumorem na mozku. Člena kapely Wanted varovali, že mu možná zbývá jen 18 měsíců života, on se ale nevzdal a statečně se s nemocí pere.

Aktuálně podstupuje náročnou léčbu, která se skládá ze šesti kol chemoterapií a 30 ozařování. K Tomově radosti léčba zabírá, tumor se zmenšuje a zpěvák doufá, že by se do pěti měsíců mohl dostat do klidového stadia.

Zpěvák je dvojnásobným otcem, má dceru Aurelii (2) a syna Bodhiho (11 měsíců). Když mu nemoc diagnostikovali, připravovali Parkera na to, že syna možná ani nepozná.

Manželka zpěváka (32), kterému diagnostikovali nádor na mozku, porodila druhé dítě. Jméno je symbolem naděje

„Dávali mi 12-18 měsíců života. Ale to jsou obecné statistiky. Každý, s kým jsme mluvili, se dostal mnohem dál,“ uvedl pro The Sun s tím, že nemoc nikdy nezmizí, ale může zůstat v klidovém stadiu, v což doufá.

Tom působí velmi optimisticky a odhodlaně, ale ne každý den je posvícení. Když cestoval denně po dobu šesti týdnů do nemocnice na ozařování a zhubnul o čtvrtinu své váhy, chtěl léčbu vzdát.

„To byly nejtemnější dny mého života. Ležet tam pod těmi mašinami bylo hrozné. Prostě hrozné. Přemýšlíte o tom, jestli to k něčemu je, jestli má cenu to podstupovat, když stejně zemřete.“

Není nic, co by kdy vzdal, říká přítel zpěváka (32), kterému diagnostikovali nádor na mozku ve čtvrtém stadiu

V srpnu však potěšil fanoušky zprávami, že se tumor zmenšil a výsledky testů vypadají nadějně. Největší motivací je Parkerovi samozřejmě rodina, kromě dětí také manželka Kelsey, která je prý jeho oporou a několikrát jí veřejně vzdal hold. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků