Andy Serkis se synem Louisem

Andy Serkis se synem Louisem Profimedia.cz

Glum z Pána prstenů ukázal syna: Mladík jako by slavnému otci z oka vypadl

Andy Serkis (57) a jeho syn Louis Ashbourne Serkis (17) se ukázali na londýnské premiéře westernu Tím tvrdší je pád. Sladili obleky a nutno podotknout, že se Louis opravdu potatil. A to nejen vzhledově.

Andy proslul rolemi, s nimiž si ho diváci možná nespojí. Propůjčil jim totiž hlavně hlas a pohyby a zbytek byl na speciálních efektech. Jde především o postavu Gluma v trilogii Pán prstenů, King Konga ve stejnojmenném filmu (v něm se objevil i jako nemotorný kuchař pozn.) nebo Caesara ve filmech o Planetě opic.

Minulý měsíc bylo oznámeno, že se Andy objeví po boku Idrise Elby ve filmu Luther, pokračování úspěšného seriálu, kterého se chopil Netflix. Od příštího týdne ho také můžete vídat v českých kinech v pokračování Venoma.

Společenstvo Prstenu po 15 letech: Takhle dnes vypadají Aragorn, Legolas, Smíšek, Frodo a Pipin

Serkis má s manželkou Lorraine Ashbourne tři děti, kromě Louise ještě Ruby (23) a Sonnyho (21). Ruby a Louis si společně zahráli ve fantasy Chlapec, který se stane králem.

Louis se stejnému řemeslu jako jeho slavný otec věnuje asi nejvíc. S tátou si zahrál i v seriálu Dopis pro krále, spolupracovali také na filmu Mauglí kniha džungle, který Serkis režíroval. Zatímco Andy propůjčil hlas Balúovi, Louis Bhootovi. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků