Sandra Nováková a Vojtěch Moravec Super.cz

Jeden z nejlépe sladěných párů na premiéře snímku Karel: Rodinné hádky herečku a režiséra inspirovaly k novému filmu

Jednou z nejsourodějších dvojic, které se objevily na premiéře dokumentu o Karlu Gottovi (✝80) a zvládly s přehledem předepsaný dress code, byla herečka Sandra Nováková (40) s partnerem, režisérem Vojtěchem Moravcem. Ostatně i oni mají letos za sebou svůj první filmový počin, takže i outfitem dokážou podpořit snahu ostatních.

"Do kina se často nedostaneme, s výjimkou dětských filmů, na které chodíme se synem Mikulášem. Takže jinak jsme letos byli na premiéře Prvoka a předtím na našich Matkách," vypočítala Sandra, která nechala outfit na stylistce stejně jako na další společenské události, počínaje Českým lvem. "My jsme vděční diváci, rádi se bavíme i dojímáme. Choďte do kina, je to boží," vyzývá diváky Vojta.

První slavnostní filmová premiéra po covidu: Hlavní hvězda byla jako bonbonek, přivedla i malého syna

Sami po úspěšné prvotině pracují na dalším filmu. "Točíme film, ke kterému jsme napsali společně scénář a Sandra v něm hraje hlavní roli," svěřil Moravec. "Vojta to režíruje, a ještě jsme nově producenti," doplnila ho Nováková. Prozradili také, že film se bude jmenovat Hádkovi. "Je to o rodině, která se pořád hádá, takže trošku o nás," upřesnili. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků