Veronika Čermák Macková

Veronika Čermák Macková Michaela Feuereislová

Co říká kráska z Ulice na focení aktů manžela Hynka Čermáka? Na modelky nežárlím, bylo by to legrační

Herečku Veroniku Čermák Mackovou a jejího manžela Hynka Čermáka spojuje vášeň k focení. Populární herec fotí převážně akty a nejednou mu před objektivem pózovala také jeho krásná žena.

„Stát před mým mužem jako modelka je pro mě přirozené. On si to tam cvaká a já si můžu dělat cokoliv, co se mi zlíbí, otevřu fantazii do všech směrů a on to jen zaznamenává,“ svěřila Super.cz hvězda seriálu Ulice, kterou můžeme pravidelně vídat v novém online pořadu Expedice Ulice. „Můj muž fotí skoro pořád, ať jsem oblečená, nebo neoblečená, takže jsem si na to zvykla,“ vysvětluje.

Manželce Hynka Čermáka odvaha nechybí: Posuďte sami, popsala nám svou poslední dovolenou

Na ženy, které její manžel fotí, nežárlí. „Je to tím, že jsme ze stejné branže. Některé limity jsou u herců víc překročené než u lidí, kteří tuhle profesi nedělají. Bylo by legrační, kdybych na tohle žárlila. Je to jeho koníček a něco, co ho naplňuje,“ usmívá se.

Ve focení aktů vidí mnohem hlubší smysl než lidé, kteří se v tomto oboru nepohybují a mají na takové focení skeptický pohled. „Dělá mi radost, když přijde žena, která se bojí, není si jistá tou ženou v sobě, není si jistá, jestli je krásná a potom, když ji vyfotíme, najednou rozkvete. Je to taková forma terapie. Ženy odchází šťastné a spokojené samy se sebou,“ vypráví nám Veronika.

O 21 let mladší žena Hynka Čermáka k nepřehlédnutí: Krásná Veronika oblékla sexy model bez podprsenky

A jak taková spolupráce s manželem probíhá? „Já modelky oslovuji, připravuji. Když si to přejí, nalíčím je nebo jim upravím vlasy. Během celého focení asistuji, zařizuji a ve volné chvíli i sama něco vyfotím."

Do manželova focení se někdy sama iniciativně zapojí. „Když vidím, že se ta žena stydí, bojí nedokáže se uvolnit, tak jí pomůžu tím, že jdu fotit s ní. Najednou zjistí, že je to absolutně přirozené a nádherné a že je to hrozně hezká a svým způsobem i legrační chvíle. V ten moment se otevře,“ dodává na závěr. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků