Lucie Bílá Super.cz

Lucie Bílá si na premiéru vzala dárek od Karla Gotta: Podívejte se, co jí Slavík věnoval

Váženým hostem premiéry dokumentu Karel byla i jeho dlouholetá souputnice na hudební scéně Lucie Bílá (56). Jediná, která Karlu Gottovi (✝80) šlapala na paty i na cenách Český slavík, a zároveň jedna z jeho blízkých kolegyň. Přišla trochu s obavami.

"Jsem typ člověka, který nedokoukal ani Titanic, tak to nevidím dobře," řekla ještě před vstupem do sálu Lucie Bílá a Super.cz přiznala, že má v kabelce zásobu kapesníčků. "Karel je pro mne stejně jako pro mnoho lidí rodinný příslušník, který moc chybí," přiznala, že je pro ni nenahraditelný.

Tenhle dárek od Karla Gotta ukázala úplně poprvé! Lucie Bílá si vzala nádherný zlatý šperk od milovaného Káji

Pokud šlo o její outfit, zodpovědně ho řešila. "Samozřejmě to srovnávám se Slavíkem. Když jsem se na večer čančala, říkala jsem si, že tohle by i Slavíku slušelo. Ale dnešní večer si to taky zasloužil," doplnila a v našem videu promluvila i o tom, jak vnímá návrat ankety popularity.

Protože si na takové věci potrpí, doplněk v jejím outfitu tvořil i dárek, který od Gotta dostala. "Mám od něj prstýnek," ukázala šperk nejen na kameru, ale podívat se na něj můžete i v naší fotogalerii. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků