Na premiéře filmu Karel se objevil skoro celý šoubyznys.

Na premiéře filmu Karel se objevil skoro celý šoubyznys. Michaela Feuereislová

OBRAZEM: 33 slavných párů na premiéře filmu Karel: Kdo zazářil a kdo měl zůstat radši doma?

Všechny jsme v živém přenosu, z něhož si na Super.cz můžete pustit i záznam, na slavnostní premiéře filmu Karel zachytit nestihli. Tolik známých osobností jako ve Slovanském domě na dlouho očekávaném filmu o Karlu Gottovi (✝80) se totiž už dlouho nesešlo.

Podle pozvánky, kterou měl každý disponovat, byl na červený koberec i na promítání v pěti sálech kina určen dost náročný dress code creative black tie, s nímž se málokdo bez porady se stylistou ideálně popasoval. "Zkuste najít třeba smoking s barevným sakem," postěžovala si Super.cz Vendula Pizingerová (51), jejíž manžel Pepa tak vyrazil v obyčejném černém stejně jako další pánové. To ale nevadilo, rázu akce i tak dostáli.

Premiéra filmu Karel byla přehlídkou hvězd českého šoubyznysu. Ivana Gottová dorazila i s dcerami

Mnozí si ale starost s tím, aby naplnili očekávání pořadatelů v čele s Ivanou Gottovou (47) a vypadali opravdu slavnostně, příliš nedělali. To můžete posoudit v naší fotogalerii, kde uvidíte nejen klasické páry manželské či partnerské, ale i dvojice, které na premiéru dorazily společně, takže se měly snažit navzájem sladit. Najdete mimochodem i známé tváře, které se ve společnosti hodně dlouho neobjevily. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků