První večeře: Leona a Vladimír FTV Prima

Támhle jsou dveře! Rázná černovláska ze seznamky vyhazuje nápadníka od stolu

Seznamování naslepo je pro některé vítaným adrenalinem, ale přináší i mnohá úskalí. Jedním z nich může být to, když si dva jedinci od první chvíle nesednou a jen těžko hledají společnou řeč. O tom se přesvědčí Zdeněk Pohlreich (64) v seznamovací show První večeře. Tentokrát u sebe v restauraci přivítá sympatického Vladimíra a milovnici koček Leonu.

„Co ty a tetování?“ snaží se černovláska o navázání konverzace s novým protějškem. „Jsem úplně proti tetování,“ odpovídá Vladimír, který ani netuší, jak svou upřímností narazí.

„Támhle jsou dveře!“ nečekaně zareaguje Leona a ukazuje Vladimírovi východ z restaurace. „Já mám ráda tetování, jsem celá potetovaná. Především mám kočky. Jsem taková kočičí máma, mám to tak i na Instagramu,“ spustila na Vladimíra, který si bohužel pro Leonu nepotrpí ani na sociální sítě.

Koketka s jiskrou v oku hledá pod dohledem Pohlreicha přísného muže. Značka: Neuděláme si nějakou fotku?

„Já Instagram nemám, takže nevím. Myslím, že je lepší žít venku než sociálními sítěmi. Není to ztráta času? Já bych nechtěl strávit život u telefonu a u počítače,“ krčí rameny. Rázná Leona nenechá značně vykolejeného Vladimíra vydechnout ani po této výměně názorů a vyhrkne na něj, jak si představuje svůj budoucí život. „Chci tři děti, dvě kočky a psa. A ty bys byl v práci a na všechno bys vydělával,“ překvapila atraktivní černovláska. Podívejte se v ukázce. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků