Eva Burešová FTV Prima

Eva Burešová s těhotenským bříškem: Trojčatům by se nebránila!

Eva Burešová (30) a Marek Lambora (28) patří k největším diváckým seriálovým oblíbencům. Diváci seriálu Slunečná tak zaplesali, když jejich milovaná Týna konečně s Jankem otěhotněla. Tvůrci seriálu si ovšem pro Burešovou připravili pořádný oříšek. Čeká totiž rovnou trojčata!

V kostymérně jí tak museli vyrobit speciálně upravené těhotenské bříško na míru pro trojčata. „Nechali mi udělat těhotenské bříško přímo na míru podle holky, která čekala trojčata a měla podobnou postavu jako já. Sedělo to krásně, ale přiznávám, že to břicho bylo těžší a bolela mě z toho záda. Ta největší břicha, která jsem nosila těsně před porodem, tak v tom se už ani pomalu nedalo chodit. Na druhou stranu jsem nemusela moc hrát, protože ty bolesti jsem opravdu měla,“ prozradila Eva Burešová, jak vypadalo její seriálové těhotenství.

Fanoušci Slunečné nemusí smutnit: Eva Burešová a další oblíbené tváře míří do nového seriálu!

„Myslím, že za celou dobu jsem měla asi čtyři velikosti, a nakonec, když už Týna byla v devátém měsíci, jsme dávali dvě břicha pod sebe, aby to bylo ještě větší. Pořád se to někomu nezdálo, ale když je žena útlá, tak to neznamená, že v těhotenství přibere padesát kilo. Tělo si to uspořádá, aby se dítě vešlo, a zároveň to ženu nezlomilo. Vycpávali mi i prsa, a to byla část, která mě bavila nejvíc,“ smála se Eva, která už si těhotenstvím jednou prošla a doma má čtyřletého syna Nathaniela.

Mrkněte, jak se vymódili Eva Burešová a Přemek Forejt na párty ve stylu 80. let. Budete zírat

Samozřejmě když točila tyto scény, na své skutečné těhotenství si vzpomněla. „To víte, že jsem vzpomínala, a vůbec by mi nevadilo jednou čekat trojčata. Čím víc dětí, tím víc legrace,“ vtipkovala herečka. Její přítel Přemek Forejt se tak má na co těšit... 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků