Petra Nesvačilová Super.cz

Tak nepříjemně se už dlouho necítila: Nejobletovanější herečka z Osady musela na molo v sexy prádélku

V rámci Píseckého víkendu módy a designu v Divadle Fráni Šrámka předváděla vedle Natálie Halouzkové (21) a Kateřiny Pechové (26) také jejich kolegyně Petra Nesvačilová (36). Herečka, jejíž postava je momentálně nejobletovanější hrdinkou seriálu Osada, se na mole úplně příjemně necítila. Zvlášť, když musela předvádět i spodní prádlo.

"Je velmi výjimečné, abych byla modelkou. Na jednu stranu si to užívám, protože jsem hrdá rodačka z jižních Čech. Jsem z Tábora a toto se odehrává v Písku. Brala jsem trochu jako povinnost tady vystoupit a podpořit české návrháře. Měla jsem tři krásné kousky, ale pak tady bylo to spodní prádlo," řekla nám Petra.

Málem ji dostala anorexie: Kolegyně Báry Polákové už se za své ženské tělo nestydí, obliny ukázala v sexy prádélku

Právě svlékání totiž není její parketou ani během hraní. "To pro mě absolutně komfortní nebylo, tuhle část jsem si vůbec neužívala, i když jsem se tvářila jako by nic. Musím říct, že je mi to nepříjemné i u filmu, když musím točit nějaké scény ve spodní prádle. V divadle to vždycky zruším, hledají se jiné varianty, protože jsem stydlivá. Tady jsem to přežila, protože to prádlo bylo použité se župánkem, takže jsem se mohla i trochu schovat," dodala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků