Zvažujete koupi fotoaparátu? Nyní je ta nejlepší doba!

Také patříte mezi ty, co koupi nového fotoaparátu stále odkládají? Tak přestaňte váhat a vydejte se nakupovat. Pokud si v těchto dnech pořídíte fotoaparát v prodejnách AARON , získáte ho doslova „za hubičku“, neboť právě probíhá povánoční výprodej skladu. A jaké fotoaparáty teď frčí? Přinášíme vám tipy na 5 trendy přístrojů, které se vám budou líbit, a zároveň s nimi pořídíte bezvadné snímky.
Fotoaparát za méně než 1000 Kč

Fotoaparát za méně než 1000 Kč

Olympus T -10 vám dokáže, že kvalitní fotoaparát můžete sehnat i za pár korun. Tento kompakt vykouzlí perfektní fotky pomocí jednoduchého ovládání. Pohybující se předměty dokáže udržet trvale zaostřené, takže snadno vyfotíte i rychlého běžce. Fotoaparát také dokáže rozpoznat tváře, a proto bude váš úsměv na snímcích pořízených tímto přístrojem vždy kouzelný. Pořiďte si Olympus T-10 za bezkonkurenčních 990 Kč v obchodech AARON a získejte originální pouzdro zdarma!

Koupit
nyní na AARON shop s.r.o. za 990 Kč včetně DPH
Fotoaparát, se kterým zvládne fotit i dítě

Fotoaparát, se kterým zvládne fotit i dítě

S tímto fotoaparátem zvládne fotit opravdu každý, takže ho s klidem můžete přibalit vašim dětem do batůžku na školní výlet. Disponuje totiž inteligentní automatikou a veškeré nastavování tak můžete nechat pouze na něm. Přístroj umožňuje také natáčení videa se zvukem a pro ozvláštnění vašich snímků můžete využít magické filtry od Olympusu, s kterými dosáhnete krásných efektů. Pořiďte si Olympus VG-110 za skvělých 1 390 Kč v obchodech AARON a získejte navíc originální pouzdro!

Koupit
nyní na AARON shop s.r.o. za 1 390 Kč včetně DPH
Kompakt, kterému můžete vyměnit objektiv

Kompakt, kterému můžete vyměnit objektiv

Kompakty s výměnnými objektivy jsou žhavou novinkou fotografického průmyslu. Spojují totiž vysokou kvalitu snímků s malými rozměry přístroje a nízkou cenou. Olympus PEN E-PL1 vyniká svou jednoduchostí díky vestavěnému fotografickému průvodci. Přístroj také natáčí kvalitní videa a zcela tak nahradí videokameru. Jistě si zamilujete také jeho retro vzhled. Je to zkrátka vychytávka, kterou musíte mít! Pořiďte si Olympus PEN E-PL1 za úžasných 6 990 Kč v obchodech AARON a získejte 8GB kartu zdarma!

Koupit
nyní na AARON shop s.r.o. za 6 990 Kč včetně DPH
Fotoaparát, který fotí dříve než vy sami

Fotoaparát, který fotí dříve než vy sami

Vidíte správně. Nikon 1 J1 má totiž skvělou schopnost zaznamenat celou sérii fotografií v momentě, kdy vy teprve saháte na spoušť. Fotoaparát poté sám vybere nejlepší fotografii. Další novinkou je režim momentka, který vytvoří bez nadsázky pohyblivou fotografii. Nikon 1 J1 patří rovněž do skupiny kompaktů s výměnnými objektivy, a tak o kvalitu snímků nemusíte mít nejmenší obavy. Pořiďte si Nikon 1 J1 v obchodech AARON za senzačních 12 990 Kč a vyberte si z 5 trendy barev!

Koupit
nyní na AARON shop s.r.o. za 12 990 Kč včetně DPH
Fotoaparát, který fotí přesně to, co vidíte

Fotoaparát, který fotí přesně to, co vidíte

Nikon Coolpix P300 je kompakt, který splní vaše náročné požadavky. Jeho silnou stránkou je neuvěřitelně světelný objektiv, který oceníte zejména při fotografování v noci nebo při špatných světelných podmínkách. Díky tomu vznikají opravdu krásné a ostré snímky plné barev. Pokud to s fotografováním myslíte alespoň trochu vážně, je tento kompakt přesně pro vás. Pořiďte si Nikon Coolpix P300 v obchodech AARON za výtečných 5 990 Kč a získejte 8GB kartu zdarma!

Koupit
nyní na AARON shop s.r.o. za 5 990 Kč včetně DPH

Časová osa článků