Tajemství sér na růst řas: Jak vlastně fungují?

Tajemství sér na růst řas: Jak vlastně fungují? Foto: Shutterstock.com

Tajemství sér na růst řas: Jak vlastně fungují?

Řasy řeší snad každá žena všech věkových kategorií. Oči orámované krásnými, dlouhými a bohatými řasami vypadají zkrátka lépe. Pokud vám příroda dlouhé řasy nenadělila, máte několik možností, jak se k bohatému vějíři řas dostat.

Můžete si pořídit umělé nalepovací řasy. Ovšem toto není řešení pro každého, lepení není snadné, řasy většinou nedrží dobře celý den, lepidla vyvolávají často alergie, oči slzí a jsou zarudlé.

Řasy si také můžete nechat prodloužit ve speciálních salonech, kde vám na vaše řasy nalepí trsy umělých řas. V takovém případě dochází samozřejmě k vypadávání nalepených řas a to ne rovnoměrně, což nevypadá vůbec hezky. Dochází též k polámání vlastních řas a dotyčné se nemohou s umělými řasami líčit, jak byly zvyklé.

Výše zmíněná negativa nahrávají do karet výrobcům sér na řasy, která slibují zesílení a hlavně prodloužení vlastních řas.

Kde se vlastně séra na řasy vzala?

Všechno začalo očními kapkami. Přesněji řečeno kapkami na oční zákal. Tyto kapičky obsahují hormon prostaglandin, který léčí oči a jeho vedlejším účinkem je růst řas. První séra na řasy tedy byla esencí tohoto hormonu. Průzkumy ale zjistily, že jejich dlouhodobé užívání očím škodí, proto se již prostaglandin v kosmetice používat nesmí.

Podle čeho tedy vybrat účinné a bezpečné sérum na růst řas?

Důležité je, aby sérum nedráždilo oči, ty vás nesmí pálit, neměly by ani zčervenat. Takový produkt může bohužel obsahovat zakázaný hormon.

Sérum na růst řas od výrobce Di Angelo Cosmetics s názvem No1 Lash oči nikterak nedráždí, neobsahuje žádné zakázané látky, což dokazují i přísné laboratorní testy. Sérum má pěnový aplikátor, kterým se produkt dobře nanáší a nehrozí mechanické poranění oka. Přípravek se nanáší ke kořínkům řas na oční víčka.

No1 Lash sérum od Di Angelo Cosmetics

FOTO: diangelocosmetics.cz

Již po měsíci pravidelné aplikace cenově dostupného No1 Lash séra jsou vidět výsledky. Řasy ztmavnou a je také patrné, že poporostly. Výrobce uvádí, že řasy díky séru povyrostou o 1 milimetr za měsíc, po 6 měsících budou řasy téměř dvojnásobně dlouhé. Bez podrážděných, nebo dokonce trvale poškozených očí!

Na fotografiích je patrné, jak vypadají řasy po dvou měsících používání séra. Řasy evidentně ztmavly, prodloužily se o avizované asi dva milimetry a vypadají silnější.

Řasy před používáním séra No1 Lash

Řasy po 4 měsícíh používání séra No1 Lash 

Tento článek nevyjadřuje názor redakce.

Seznam Advertorial


Časová osa článků